ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13767441
*
nr 1376 7441
Spegel
52x60cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 februari 2021
kl 20:06:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/1 20:21:24
1
150 kr
1/2 13:49:15
2
150 kr
1/2 13:49:15
1
150 kr (Budbetjänt)
1/2 13:49:44
2
250 kr
1/2 14:28:48
1
350 kr
1/2 15:13:36
2
450 kr
1/2 18:07:23
1
500 kr
1/2 19:16:33
3
1.000 kr
1/2 19:25:56
1
700 kr
1/2 19:25:56
3
800 kr (Budbetjänt)
1/2 19:26:09
1
900 kr
1/2 19:26:09
3
1.000 kr (Budbetjänt)
1/2 19:27:54
3
1.100 kr
1/2 19:33:00
2
1.100 kr
1/2 19:33:00
3
1.100 kr (Budbetjänt)
1/2 19:34:36
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1376 7441
Spegel
52x60cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 februari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/1 20:21:24 | 1 | 150 kr |
1/2 13:49:15 | 2 | 150 kr |
1/2 13:49:15 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
1/2 13:49:44 | 2 | 250 kr |
1/2 14:28:48 | 1 | 350 kr |
1/2 15:13:36 | 2 | 450 kr |
1/2 18:07:23 | 1 | 500 kr |
1/2 19:16:33 | 3 | 1.000 kr |
1/2 19:25:56 | 1 | 700 kr |
1/2 19:25:56 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
1/2 19:26:09 | 1 | 900 kr |
1/2 19:26:09 | 3 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
1/2 19:27:54 | 3 | 1.100 kr |
1/2 19:33:00 | 2 | 1.100 kr |
1/2 19:33:00 | 3 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
1/2 19:34:36 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59